Hlášení rozhlasu ze dne 20.4.2015.

1. Soukromý prodejce pan František Kozáček bude zítra v úterý 21.4. v 10:30 hod. před Obecním úřadem prodávat :

- jablka a cibuli                  cena  9,- K č/kg

- kapie                                         24,- Kč /kg

- kořen zázvoru                          59,- Kč/kg

- český česnek                             99,- Kč/kg

2. Gynekologická ambulance MUDr. Čtvrtníček oznamuje přestěhování ordinace do prostor nad lékárnou Na Městečku ve Veverské Bítýšce. Zavřeno bude pravděpodobně čtrnáct dnů. Termín otevření bude vyvěšen na ordinaci. Sestra bude přítomna ve středu od 13:00 do 19:00 hod.

3. V rámci projektu Maršov-Zdravá obec se bude konat ve čtvrtek 23.4. v 17:00 hod. v zasedací místnosti Obecního úřadu přednáška o léčení pohybového ústrojí  bylinkami.  Přednášet bude p.Karel Stenbauer, spolupracovník léčitele Pavla Váni. Účastníci si přinesou papír a pero k zapsání receptů.Po skončení přednášky si zájemci budou moci za nízké ceny (do 30,- Kč) zakoupit masti a bylinky. Nejedná se o předváděcí akci.

4. Drůbežárna Prace bude v sobotu 25.4. ve 14:30 hod. u Obecního úřadu

prodávat:

- kuřice všech barev a chovné kohouty, cena 160 – 170 Kč

- roční slepice, cena 80 Kč

- brojlerová kuřata a káčata

- krůty, housata,  husokačeny

- krmivo pro drůbež a králíky

- dále pak vykupovat králičí kůže, cena až 20 Kč za kůži.

5. Ředitelství  ZŠ a MŠ Deblín oznamuje, že ve středu 29.4. 2015 v době od 14:00 do 17:00 hod. se bude konat  zápis dětí do MŠ pro školní rok 2015/2016.  Zápis se koná v budově MŠ Deblín č.p. 270 a MŠ Maršov. Rodiče si k zápisu přinesou občanský průkaz, rodný list dítěte a vyplněnou přihlášku do MŠ potvrzenou od lékaře.

6. Od čtvrtka 7.5.2015 bude na parkovišti naproti Obecnímu úřadu přistaveny dva kontejnery: velký kontejner na objemný odpad /nábytek, koberce apod./a další kontejner na elektrodpad. Kontejnery budou odvezeny ráno v pondělí 11.5.

7. Obecní úřad žádá rodiče, kteří navštěvují se svými dětmi dětské hřiště v areálu Mateřské školy, o dohled na to, aby děti nerozhazovaly  oblázky pod houpačkami po okolním trávníku. Zaměstnanci MŠ musí tyto oblázky následně sbírat a vracet na původní místo, aby nedocházelo ke zranění dětí, za které nesou zodpovědnost a také kvůli sečení trávníku.Pokud  bude situace trvat, bude hřiště pro veřejnost uzavřeno.

8. Obecní úřad připomíná občanům, že dne 15.4.2015  byly splatné místní poplatky za domovní odpad, psy a pronájem pozemků a ke stejnému datu byly také splatné faktury za stočné.  Žádáme občany, kteří ještě nezaplatili, aby tak učinili v nejbližší úřední den na pokladně Obecního úřadu.

Datum vložení: 20. 4. 2015 0:00