Hlášení rozhlasu ze dne 16.11.2020

1.Žádáme občany v zájmu ochrany čistého ovzduší a zachování dobrých sousedských vztahů o dodržování pravidel při topení tuhými palivy. Spalování odpadů v domácnostech (plasty, guma, mazací oleje, umělá textilní vlákna, dřevotříska aj.) je zakázáno zákonem o odpadech a zákonem o ochraně ovzduší.

2.Oznamujeme občanům, že na našich webových stránkách na titulní straně v sekci aktuality, najdete pod názvem „Aktuální informace do vašeho telefonu“ návod na stažení aplikace do chytrých telefonů.  Do aplikace se nemusíte registrovat, neposkytujete žádná osobní data a jejím hlavním smyslem je upozornit Vás na nově vložené zprávy nebo hlášení rozhlasu.

3.Řeznictví a uzenářství D-MASO Blažovice bude prodávat ve středu 18. listopadu od 13:30 hodin před OÚ čerstvé kuřecí, vepřové a hovězí maso, uzená masa a jiné speciality.

Na tento týden mají v akci:

- jitrnice a jelita 114,-Kč/kg

– škvarky 155,-Kč/kg