Hlášení rozhlasu ze dne 13.9.2021

1. Spolek Maxxi-vity oznamuje, že příští týden, ve dnech 21.9. a 23.9. nebude kroužek Maxíček. Ostatní kroužky budou fungovat.

2. Spolek Maxxi-vity zve milovníky vína a burčáku na tuto sobotu 18.9. do parku Pod Lípami na Vinobraní, kde budete moci ochutnat nejen dobrá vína, ale i burčák. Akce bude začínat v 17hod. Těšit se můžete také na první vystoupení dětí z našeho tanečního kroužku Maxxi Dance, který zahájil provoz teprve před 14dny. Přijdte tedy povzbudit tyto děti a dopřejte si kvalitní ochutnávku vín. Další občerstvení bude zajištěno.

3. Spolek Moravský BiVoj, z.s. pořádá k uctění památky významných maršovských rodáků Pochod bratrů Sísových a T.G. Masaryka. Sraz účastníků je v neděli 19. září v parku Pod Lípami ve 14:00hod. Procházka bude malebnou krajinou v okolí Maršova po lesních cestách průjezdných i kočárky. Každý účastník pochodu obdrží pamětní list a malou odměnu. V rámci pochodu bude možno se u ohniště občerstvit. Všichni milovníci zdravého pohybu jsou srdečně zváni.

Datum vložení: 13. 9. 2021 16:22
Datum poslední aktualizace: 13. 9. 2021 16:24