Hlášení rozhlasu ze dne 11.5.2015.

1.Firma LIKOV se sídlem v Kuřimi obsazuje pozici skladníka. Požadujeme pečlivost, pracovitost, zodpovědnost, praxi v obsluze vysokozdvižného vozíku. Dále obsazujeme pozici operátora výrobní linky. Požadujeme manuální zručnost a praxi v obsluze výrobní linky a jejím drobném seřizování. Nabízíme práci ve stabilní společnosti, 5 týdnů dovolené a odpovídající platové ohodnocení.

Dále obsazujeme pozici Asistentky zahraničního obchodu s využitím německého jazyka. Požadujeme výbornou znalost německého jazyka v mluveném i písemném projevu, úroveň B2 a vyšší, dobrá znalost práce na PC (excel, word), řidičské oprávnění sk. B, schopnost rychle reagovat a najít řešení, samostatnost. Nabízíme mladý kolektiv, moderní pracovní prostředí, stabilitu, odpovídající finanční ohodnocení.

V případě zájmu zasílejte životopisy na email personalni@likov.com. Víc informací o nabízených pozicích najdete na www.likov.com nebo na  telefonu 541 552 505.

2. Řeznictví a uzenářství D-MASO Blažovice bude prodávat ve středu 13.5.
ve 12:30 hod. naproti Obecnímu úřadu čerstvé kuřecí, vepřové a hovězí maso, tradiční uzeniny, uzená masa a speciality. Nabízí například:

- kuřecí prsa                                  119,- Kč/kg

- hovězí přední bez kosti              169,- Kč/kg

- vepřová kýta                               109,- Kč/kg

- uzené vepřové koleno                   69,- Kč/kg

3. DRŮBEŽÁRNA MÍROVKA, Svoboda-Havel, bude prodávat

v úterý 26. května 2015 v 10:30 hod. u OÚ

kuřice hnědé, černé - stáří 18. týdnů, cena 160 Kč/ks.

Rozkrmené krůty, stáří 7. - 10.týdnů, cena 250 - 290 Kč/ks.

4. Obecní úřad oznamuje těm občanům, kteří si na přednášce o bylinkách

objednali  mazání  ČERTUV DRÁP,  že je k odběru na Obecním úřadě

proti úhradě Kč 280,-.  Žádáme občany, aby si mazání co nejdříve vyzvedli.

Datum vložení: 11. 5. 2015 0:00