Hlášení rozhlasu ze dne 1.7.2015.

1. Drůbežárna Prace bude ve čtvrtek 2.7. ve 14:30 hod. u obecního úřadu prodávat:
- kuřice všech barev a chovné kohouty, cena 170 Kč/ks
- roční slepice, cena 80,- Kč/ks

- brojlerová kuřata a káčata, krůty, housata, husokačeny
- jatečné kachny váha 3-4 kg, cena 190 Kč/ks
- krmivo pro drůbež a králíky
- dále pak bude vykupovat králičí kůže, cena až 10x Kč za kůži.

2. Farmička Orlík nabízí dovoz kuřic až na adresu odběratele. Nabízí kuřice všech druhů. Bližší informace naleznete na letáku ve vývěsce obecního úřadu.

3. Vážení spoluobčané, TJ SOKOL Maršov Vás zve na tradiční turnaj v malé
kopané o Podskalský pohár. Akce se koná v sobotu  4.7.2015  od  9 hod.
na místním fotbalovém hřišti. Občerstvení je zajištěno.

4.  Gynekologická ambulance MUDr. Čtvrtníček oznamuje, že se z důvodu
dovolené nebude ve středu  8.7. ordinovat.  Přítomna bude pouze sestra.

5. Do konce letošního roku si musí všichni držitelé průkazu pro osoby se zdravotním postižením – průkaz TP, ZTP a ZTP/P,  požádat  na úřadu práce oddělení dávek pro osoby se zdravotním postižením o výměnu. Stávající průkazy, bez ohledu na platnost na nich vyznačenou, platí pouze do 31.12.2015.  Informační leták je k dispozici ve vývěsce obecního úřadu a na webových stránkách obce. V případě podrobnější konzultace se můžete obrátit na bezplatnou poradnu Národní rady osob se zdravotním postižením v Brně, která je určena lidem se zdravotním postižením, seniorům a pečujícím osobám. Kontaktní údaje jsou uvedeny na informačním letáku.

6. Firma LIKOV se sídlem v Kuřimi obsazuje pozici skladníka a pozici operátora výrobní linky. Na pozici skladníka požadujeme pečlivost, pracovitost, zodpovědnost, praxi v obsluze vysokozdvižného vozíku.

Na pozici operátora požadujeme manuální zručnost, praxe v obsluze výrobní linky a jejím seřizováním velkou výhodou.

Nabízíme práci ve stabilní společnosti, 5 týdnů dovolené a zajímavé finanční ohodnocení.
V případě zájmu zašlete životopis na adresu personalni@likov.com.

Více informací o společnosti a nabízených pozicích naleznete na našich webových stránkách www.likov.com.

Datum vložení: 1. 7. 2015 0:00